Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] ile slotów na takim łączu


seba7746

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jeśli komp masz dobry tak jak twój internet który jest 100% światłowodem i jest super to ja na takim podobnym ale upload 40mb cisnełem ponad 80 slotów bez lagów. :) ale kolega miał ten sam net co ja i przy 70 były lagi więc różnie :) myślę ze te 80 ućiagniesz bez niczego

xmMfHrm.png
Opublikowano

to że masz dobre łącze to nie znaczy że zaraz będzie mógł postawić serwer z niewiadomą ilością slotów...

tutaj większość zależy od tego ile ramu masz i ile przydzieliłeś na serwer ważny jest także procesor

00440007007955004297.jpg

Opublikowano

to że masz dobre łącze to nie znaczy że zaraz będzie mógł postawić serwer z niewiadomą ilością slotów...

tutaj większość zależy od tego ile ramu masz i ile przydzieliłeś na serwer ważny jest także procesor

Napisałem ile jest wstanie lacze utrzymać slotów komp nie wchodzi w role

Opublikowano

Napisałem ile jest wstanie lacze utrzymać slotów komp nie wchodzi w role

ta? a ramy na każdy slot z kąd weźmiesz? wyczarujesz? przykład: 50 slotów = 6gb ram (najmniej)

bez tego patrząc na gracz będziesz widział pokaz slajdów :) a gracz wyjdzie pizgając drzwiami :)

00440007007955004297.jpg

Opublikowano

Powiedzmy że maszyna będzie przewyższała wydajność łącza i chcę wiedzieć ile to łacze jest max w stanie wytrzymać (Samo łącze)...

Opublikowano

Łącze masz bardzo dobre myśle że na tym łączu pójdzie 500-800 ludzi nie wliczając w to sprzętu bo jak byś miał jakiś słaby procesor to byś kaleczył łącze tak że więc dla takiego łącza kup jakiś dobry procesor i stawiaj serwa !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...